MURALE REKLAMOWE

Nasza oferta jest dla Ciebie, jeśli chcesz, by Twoja reklama była postrzegana w kategorii sztuki. Skontaktuj się z nami, jeśli marzysz, by przestrzeń wokół Ciebie nabrała kolorów. Z naszej oferty skorzystały miasta i firmy z różnych regionów Polski. Być może to właśnie nasz projekt widzisz przed oczyma, wspominając niedawno widziane niesamowite murale. Malowanie murali to nasza pasja i sposób na wprowadzenie sztuki do przestrzeni miejskiej. Współpracując z nami można mieć pewność, że obraz będzie dopracowany w najdrobniejszym szczególe.

Jeżeli chcesz wejść na wyższy poziom performance'u, sprawdź naszą ofertę projektowania i tworzenia mappingu na muralach. Połączymy obraz, barwę, ruch i dźwięk tworząc widowisko, które będziesz oglądał z zapartym tchem.

Malowanie murali to nasza pasja i sposób na wprowadzenie sztuki do przestrzeni miejskiej. Współpracując z nami można mieć pewność, że obraz będzie dopracowany w najdrobniejszym szczególe. Nasze usługi to nie tylko realizacja gotowego pomysłu, to także projektowanie murali. Wiemy, jak stworzyć obraz, by był przesycony emocjami i zapadał w pamięć. Tworzymy również projekty związane z identyfikacją wizualną firmy, wyróżniające się na tle konkurencji logotypy i katalogi produktów.

Nasza firma to też wypożyczalnia sprzętu eventowego a także organizacja eventów . Niezależnie od tego, jak duże wydarzenie organizujesz, u nas znajdziesz wszystko, co może być niezbędne. Począwszy od nagłośnienia i oświetlenia, po sprzęt konieczny do filmowania z drona.

MURALE ARTYSTYCZNE

MURALE WE WNĘTRZACH

MAPPING NA MURALU

PROJEKTOWANIE GRAFICZNE

EVENTY